Антоан Конте с прочувствено съобщение след раздялата с Ботев
Публикувана: събота, 25 януари 2025 г.
Бившият футболист на Ботев Пловдив Антоан Конте използва социалните платформи на клуба, за да се обърне към съотборниците си, щаба и всички "жълто-черни" фенове. Защитникът не пропусна да благодари и специално на служителите и администрацията на "канарчетата", с които изкара прекрасна година и половина под тепетата.
Конте бе втори капитан на отбора. Той изигра 42 мача, 6 от които в Европа и спечели веднъж Купата на България с "жълто-черния" екип.
"Искам да благодаря на моите съотборници, персонала и всички, които работят в Ботев, особено на камериерките и готвачите, които са изключително мили. Напускам с много красиви спомени и споделени емоционални моменти. Това пътуване беше невероятно преживяване както лично, така и професионално, въпреки че сега приключва. Огромно благодаря на привържениците за вашата неотклонна подкрепа, която винаги ще има специално място в сърцето ми", споделя гвинейският бранител в посланието си, изпратено до клуба.
Източник: Gustosport.bg
| Каролина Хърикейнс | 03:10 | Вегас Голдън Найтс | |||
| Република Корея | 05:00 | Чехия | |||
| Република Корея | 05:00 | Чехия | |||
| Валенсия Баскет | 21:00 | Ховентут Бадалона | |||
| Канада | 22:00 | Босна и Херцеговина | |||
| Канада | 22:00 | Босна и Херцеговина |




