Кафене „изгоря“ с половин бон
Автор: Антоан ВасилевПубликувана: четвъртък, 10 май 2012 г.
Разминаване между заетата с маси площ и декларираното в общината от кафе "Бачи", установи проверка на администрацията на район "Централен". Това ще коства на заведението акт от 300 до 500 лева. Заведението има разположени маси на територия – публична общинска собственост и ползва служебен паркинг, без да има разрешение от общината. За това собственикът му не е платил нито лев от три години. Кметът на Централен” Райна Петрова заяви, че на фирмата ще бъде даден едномесечен срок, за да изплати задълженията си. В противен случай ще бъде дадена на съд.
Райна Петрова бе категорична, че от всички собственици, които не плащат за ползването на общински терени, ще бъдат изискани обезщетения. Някои от тях вече са платили доброволно. Допълнителните приходи в районната администрация от спечелени дела за тази година са 11 хиляди лева, уточни още кметът на „Централен” Райна Петрова.
| Турция | 01:00 | Венецуела | |||
| Белал Мухамад | 01:00 | Габриел Бонфим | |||
| Вегас Голдън Найтс | 03:10 | Каролина Хърикейнс | |||
| Лихтенщайн | 16:00 | Кипър | |||
| Флавио Коболи | 16:10 | Александър Зверев | |||
| Дания | 19:30 | Украйна | |||
| Саски Баскония | 20:00 | Ховентут Бадалона | |||
| Косово | 21:00 | Андора | |||
| Хърватия | 21:45 | Словения | |||
| Гърция | 22:00 | Италия | |||
| Лас Палмас | 22:00 | Малага |




