Ново LED осветление работи на паркинг в "Северен"
Публикувана: събота, 7 януари 2023 г.
Ново LED осветление вече работи на изградения преди няколко месеца паркинг на ул. “Победа” 44-54, съобщиха от администрацията в „Северен“.
Там е решен дългогодишен проблем с паркирането в района. Премахнати са старите ламаринени гаражи, почистени са строителните отпадъци, изхвърлени през годините в градинката зад блока и е изграден паркинг за 70 автомобила, с канализация. Това е втори паркинг в карето между бул. “България”, бул. “Дунав”, ул. “Победа” и ул. “Васил Левски”, след като беше решен друг наболял от 40 години проблем с “дупката” зад Пощата и изпълнен ангажимент за нов паркинг за 40 автомобила на живеещите на бул. “България” 136 до 146.
Източник: GustoMedia.bg
| Турция | 01:00 | Венецуела | |||
| Белал Мухамад | 01:00 | Габриел Бонфим | |||
| Вегас Голдън Найтс | 03:10 | Каролина Хърикейнс | |||
| Лихтенщайн | 16:00 | Кипър | |||
| Флавио Коболи | 16:10 | Александър Зверев | |||
| Дания | 19:30 | Украйна | |||
| Саски Баскония | 20:00 | Ховентут Бадалона | |||
| Косово | 21:00 | Андора | |||
| Хърватия | 21:45 | Словения | |||
| Гърция | 22:00 | Италия | |||
| Лас Палмас | 22:00 | Малага |



