Пенсионери и тийнейджъри лъскат тепетата
Публикувана: четвъртък, 19 април 2012 г.
Акцията за почистване на хълмовете в Пловдив ще се превърне в ежемесечна. Това съобщи директорът на ОП „Чистота“ Иван Стоянов при старата на инициативата тази сутрин на централната алея на Бунарджика. Почистването на Сахат тепе, Младежкия хълм и Бунарджика стартира едновременно в 10,30 часа, а инициативата е на кметството в райоин „Централен“ и комуналната фирма. Желанието на гражданите е огромно, особено на тези от третата възраст, сподели Стоянов.
В уборката на зелените площи на Бунарджика се включиха около 50 възрастни дами и господа, както и ученици от Търговската гимназия, Техникума по дървообработване и Гимназията по фризьорство и козметика. Въоръжени от ОП „Чистота“ с ръкавици, чували и щипки за уборка те почистиха тревните площи, докато цистерна на дружеството миеше за пръв път алеите в парка.
| Турция | 01:00 | Венецуела | |||
| Белал Мухамад | 01:00 | Габриел Бонфим | |||
| Вегас Голдън Найтс | 03:10 | Каролина Хърикейнс | |||
| Лихтенщайн | 16:00 | Кипър | |||
| Флавио Коболи | 16:10 | Александър Зверев | |||
| Дания | 19:30 | Украйна | |||
| Саски Баскония | 20:00 | Ховентут Бадалона | |||
| Косово | 21:00 | Андора | |||
| Хърватия | 21:45 | Словения | |||
| Гърция | 22:00 | Италия | |||
| Лас Палмас | 22:00 | Малага |




