Смениха шефа на КАТ-Пловдив заради несправяне с гонките
Публикувана: четвъртък, 5 декември 2019 г.
Шефът на КАТ - Пловдив гл. инспектор Димитър Димитров е освободен от длъжност днес със заповед на директора на Областната дирекция в града старши комисар Йордан Рогачев.
Мотивите за решението са слабата организация по отношение на административните услуги в сектор “Пътна полиция” и високия брой катастрофи, регистрирани на територията на пловдивска област.
Една от основните причини за смяната обаче е заради пътния контрол, който не успя да се справи с гонките в града през последната година. Голяма част от възлови пловдивски булеварди вечерно време ставаха писти за любители на високите скорости и това наложи намесата на Специализираните полицейски сили, за да се прекрати тази практика.
Неколкократно в града се провеждаха мащабни акции, които включваха и арести, за да се спрат нарушителите.
Източник: GustoMedia.bg
| Турция | 01:00 | Венецуела | |||
| Белал Мухамад | 01:00 | Габриел Бонфим | |||
| Вегас Голдън Найтс | 03:10 | Каролина Хърикейнс | |||
| Лихтенщайн | 16:00 | Кипър | |||
| Флавио Коболи | 16:10 | Александър Зверев | |||
| Дания | 19:30 | Украйна | |||
| Саски Баскония | 20:00 | Ховентут Бадалона | |||
| Косово | 21:00 | Андора | |||
| Хърватия | 21:45 | Словения | |||
| Гърция | 22:00 | Италия | |||
| Лас Палмас | 22:00 | Малага |



